ЛЬВІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ВОСКРЕСІННЯ

Lviv Academic Theatre Voskresinnia
Home
 
   

 

 

 

NEWSLETTER /Інформаційний бюлетень

Замовити репертуар

 

 

 

 

 

   

    Репертуар Вистави Золотий Лев Історія театру KолективDownload file  Партнери театруКонтакти 

 

Олександр Мардань    (переклад Ростислава Коломійця)  - АР’ЄР *або Захоплююча патологіяn (дуже іно – земна** п’єса у трьох вимірах /3Д/)

 

 

Сучасна українська драматургія Олександра Марданя вперше поставлена театром «Воскресіння». Сама назва «Захоплююча патологія» вже говорить про те, що ми живемо в світі, де все треба сприймати з посмішкою та іронією: процеси влади, питання кохання та людського буття.
Яскрава сатира на наше суспільство в п’єсі О. Марданя перегукується з вічною темою шекспірівського Гамлета, де театр як життя, а життя як театр. Як завжди, Ви побачите цікаві, нестандартні рішення режисера та постановника Ярослава Федоришина та Алли Федоришиної.

Постановка – Заслужений діяч мистецтв України Ярослав Федоришин
Режисура, сценографія та костюми – Заслужена актриса України Алла Федоришина
Постановка рок-н-ролу – Тарас Шит

прем’єра вистави  2.10.2013.

 

Тривалість вистави 2 год.  Вартість квитків 50грн

 
Ролі та виконавці:    

Річард, Клавдій, Андрій Альбертович (режисер) – Володимир Губанов
Пол, Полоній, Павло (актор) – Петро Микитюк
Глен, Гамлет, Гліб (актор) – Тарас Юричко / Володимир Чухонкін
Глядач – Назар Лис / Василь Булат
 
  Грейс, Гертруда, Регіна (досвідчена актриса) – Тетяна Ткаченко / Наталія Марчак
Хейлі, Офелія, Оленка (молода актриса) – Наталія Лукашонок / Марія Ковалик
Масажист, привид старого Гамлета – Юрій Пилипчук / Василь Булат

 

Патологія як норма, або Сучасний Гамлет
У Львівському академічному театрі «Воскресіння» з успіхом пройшла прем’єра нової вистави «Ар’єр, або Захоплююча патологія» за п’єсою сучасного українського драматурга Олександра Марданя. Постановка Заслуженого діяча мистецтв України Ярослава Федоришина.
ЦЕ НАВІТЬ НЕ ВИСТАВА У ВИСТАВІ, а радше вистава, в межах якої відбуваються іще дві. Кожен актор грає по три ролі, а безсмертний текст Шекспіра органічно вплітається в сучасні діалоги. Сама назва «Захоплююча патологія» говорить про те, що живемо у світі, де все треба сприймати з усмішкою та іронією. Яскрава сатира на наше суспільство у п’єсі Марданя перегукується з вічною темою шекспірівського Гамлета, де театр як життя, а життя як театр.

 

…У провінційне місто приїздить модний режисер – він же Річард, Клавдій, Андрій Альбертович (Володимир Губанов) і ставить виставу за Шекспіром. Трупа зупиняється у такому собі Центрі сім’ї та здоров’я, який відкрив фармацевт без ліцензії і з темним минулим Пол – він же Полоній і Павло (Петро Микитюк). Пол написав п’єсу і хоче, щоб Річард її поставив. Режисер керується принципом: він не читає п’єс, він їх ставить. А до міста Річард приїхав з однією метою – звабити молоду актрису Хейлі – вона ж Офелія і Оленка (Марія Ковалик). Словесні перепалки, розігрування смерті, філософські сентенції на тему «бути чи не бути?» - усе це на тлі запальних рок-н-рольних ритмів. Фінальний монолог Пола розставляє усі крапки над «і»: усе наше життя – суєта, - усміхайтеся і сприймайте усе з іронією.
Людмила Пуляєва, Високий замок, 22 жовтня 2013 року.

 

 
   

Галерея