Home
 
 
   
 
 
 

НОВИНИ

DOWNLOAD FILE

 

 

 

 

 

 

NEWSLETTER                     Subscribe     Unsubscribe

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Репертуар Вистави Золотий Лев Історія театру Kолектив Контакти 

Шарль Перро

Попелюшка

(за п’єсою Євгенія Шварцав перекладі Ярослава Корнійчука)

Казка стукає у двері,                         Чари в гості завітають.                       Хоч пройшло немало років,                   Казку цю усі впізнають!

 

 

Режисура, сценографія і костюми   Алла Федоришина Засл. артистка України
Художник Валерій Толмачов  Валерій Толмачов
Виготовлення ляльок  Людмила Скітович

 

Ролі та виконавці::

 
Попелюшка

Марія Ковалик

Лісничий

 Володимир Геляс

Мачуха

Тетяна Ткаченко     

Анна

Наталія Лукашонок

Маріанна

Галина Стричак
Король

Петро Микитюк

Принц

Назар Лис

Падетруа Володимир Губанов
Чарівник

Григорій Маяков

Дама Людмила Петруленкова
Фея

Наталія Марчак

Капрал Володимир Чухонкін
Паж Тарас Юричко

 

 

REVIEWES

3 грудня відбулася прем’єра вистави «Попелюшка» на сцені Львівського академічного духовного театру «Воскресіння». Це особливий подарунок львів’янам до зимових свят, адже зазвичай цей театр не ставить дитячих вистав.

Роль Попелюшки отримала Марія Ковалик, Принца втілив Андрій Душний, короля – Петро Микитюк. Вистава надзвичайно яскрава із цікавими декораціями і фантастичними костюмами. Класичний романтичний  розвиток подій був приправлений гумором. Можна відзначити харизматично граціозного маркіза Падетруа у виконанні Володимира Губанова та егоїстично безтурботних сестер Анну та Маріанну, котрих зіграли Наталія Лукашонок і Галина Стричак. Режисер вистави заслужена артистка України Алла Федоришина, вона ж автор костюмів.

«Я вважаю, що «Попелюшка» – це найкласичніша п’єса для всіх часів і народів, – вважає художній керівник театру  заслужений діяч мистецтв України Ярослав Федоришин. – Від П’єра Шарро пішли всі мелодраматичні історії, все американське кіно різдвяних сюжетів, бо «Попелюшка» має класичний конфлікт. Тема кохання завжди буде побудовано за таким сценарієм. «Попелюшка» – одна з найулюбленіших казок дітей і вирішили зробити її майже в класичному варіанті. Тому за основу взяли кіноповість Євгена Шварца. Всі «Попелюшки» роблять з піснями і танцями, в нас поставлена в іншій манері. Ми намагалися, щоб гра акторів відрізнялася від інших театрів. Вистава буде цікава не лише дітям, але й батькам, молоді, бо насичена гумором та іншими ефектами».

Головний адміністратор театру Жанна Мурая розповіла, що на прем’єру запрошено сиріт та дітей із малозабезпечених сімей.

Дійство на сцені захоплює відразу, з перших секунд, коли в залі погасло світло. Динамічний розвиток сюжету, адже вистава триває годину, мила Попелюшка, наївний і вродливий Принц, все це переносить глядачів у дивовижну країну казки і дива. Особливо ефектні сцени на балу, адже яка казка без балу?

 

Ірина Пакош(sumno.com)

 

GALLERY