ЛЬВІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ВОСКРЕСІННЯ

Lviv Academic Theatre Voskresinnia
Home
 
   

 

 

 

 

NEWSLETTER /Інформаційний бюлетень

Замовити репертуар

 

 

 

 

 

   

    Репертуар Вистави Золотий Лев Історія театру KолективDownload file  Партнери театруКонтакти 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

     


 

 

  1  2 грудня поч. о 19.00

за мотивами оповідань Шолом-Алейхема ВЕСЕЛА КОРЧМА (музична комедія)

 

.   Тривалість вистави 1 год 30 хв.

 

Режисер ОЛЕКСАНДР ЛЕВІТ
Сценографія ВАЛЕРІЙ ТОЛМАЧОВ

Kостюми АЛЛА ФЕДОРИШИНА (Засл. арт. України)
Хореографія СЕРГІЙ ГРИЦАЙ


 

Гумористична вистава «Весела корчма» за творчістю єврейського письменника Шолом-Алейхема. Національні риси євреїв у виставі яскраво виражені у піснях і танцях. У виставі задіяно 100-відсотковий склад театру, актори танцюватимуть, у задумі і справжні музики-корчмарі на сцені. “Весела корчма” у 2011 році, ми показали на VI Фестивалі театрів Східної Європи “Сусіди” в Любліні (Польща). Журі нагородило нашу виставу Перлою фестивалю “Сусіди” за акторське мистецтво.

 


 

 

Ціна квитків 100грн., студентський 70 грн

 


 

 

 

 

Ролі та виконавці:

Хаїм, хазяїн корчми Петро Микитюк,

Лея,дружина Хаїма Тетяна Ткаченко,

Малка, їх дочка Наталія Лукашонок,

Лікар Володимир Губанов / Назар Лис

Шадхен професійний маклер з одруження Тарас Юричко,

Зять багатія Володимир Чухонкін,

Посильний Шоробура Юрій,

Мадам Бенімович власниця панчішної фабрики Наталія Марчак,

Перша крамарка Марія Ковалик,

Друга крамарка Галина Стричак,

Реб Гершл постійний клієнт Володимир Геляс/ Юрій Шоробура.
 

 

 

 

 

 

 

 
7 грудня поч. о 18.00 8 грудня поч.19.00

Я.Федоришин  ПОЇЗД ЗІ ЛЬВОВА    (мюзикл)

 

.   .

 

Режисер-постановник – Ярослав Федоришин, Заслужений діяч мистецтв України

 

Сценографія та костюми – Алла Федоришина, Заслужена артистка України

 

 

 


 

Ностальгічні спогади двох старших людей про події, які відбувались в 20-40 роках у Львові. Ці спогади і світлі, оскільки вони були тоді молодими, і водночас гіркі, тому що їх торкнулась тоді війна і переселення на польські землі, а також в Сибір. 

 

Ціна квитків 100грн., студентський 70 грн

 

 

 

Вистава — це потяг в минуле, яке дуже насичене активними подіями того часу, які виражені в жанрі зйомок німого фільму. Глядач почує чудові пісні того часу, побачить видовищні сцени, які насичені пластичними акторськими номерами. Вистава побудована на ретро-музиці 20-40их років 19 ст. Львова.
У виставі звучить жива музика і живе виконання пісень акторами театру

 

 


 

 

 

виконавці:

ВОЛОДИМИР ГУБАНОВ,  НАТАЛІЯ ЛУКАШОНОК / ТЕТЯНА ТКАЧЕНКО , ВОЛОДИМИР ЧУХОНКІН , НАТАЛІЯ МАРЧАК, МАРІЯ КОВАЛИК/ ГАЛИНА СТРИЧАК, ПЕТРО МИКИТЮК, ОЛЕКСАНДР ЧЕКМАРЬОВ /ЮРІЙ ПИЛИПЧУК, ТАРАС ЮРИЧКО.

Тривалість вистави 1 год

 

 

 
9 грудня поч. о 18.00  

А.Мак-Картен, С.Синклер, Ж.Коллар  НІЧ ДЛЯ ЖІНОК(комедія)

 

.   Тривалість вистави 2 год 30 хв.

 

Режисер-постановник
ЯРОСЛАВ ФЕДОРИШИН, Засл. діяч мистецтв України
Сценографія та костюми
АЛЛА ФЕДОРИШИНА, Засл. артистка України

 

 

 

 

 

 

 


 


 

 

Шестеро безробітних друзів зневірилися в тому, що можуть знайти роботу,-закрився єдиний роботодавець міста - металургійний комбінат. Оголошення в газеті інформує про те, що за вхід в бар, де показують чоловічий стриптиз, кожна дама має викласти 200 доларів. Шалена ідея приходить миттєво… На очах здивованої публіки «робітники від верстату» перетворюються на «аполлонів від стриптизу».
Львівські театрали розширюють межі свого мистецтва.П'єса "Ніч для інокж", поставлена театром "Воскресіння" у Львові, викликала неабиякий ажіотаж серед місцевої публіки. Адже один з елементів постановки - чоловічий стриптиз. (24tv com.ua) .

 

 


 

 

Ціна квитків 100грн., студентський 70 грн

 

 

 

 

 

 


 

Ролі та виконавці:

Веслі ВОЛОДИМИР ЧУХОНКІН
Грехем ПЕТРО МИКИТЮК
Кевін ВОЛОДИМИР ГЕЛЯС/ОЛЕКСАНДР ЧЕКМАРЬОВ
Баррі ТАРАС ЮРИЧКО
Грег ВОЛОДИМИР ГУБАНОВ
Норман НАЗАР ЛИС
Берні ЮРІЙ ПИЛИПЧУК
Гленда ЛЮДМИЛА ПЕТРУЛЕНКОВА

 

 

 

 

 

 

 

 


 

15, 16, 23 грудня поч.о 13.00 15.00  18, 19, 20,21  грудня поч о11.00, 13.00 ,15.00

 МИКОЛАЙ ПРИЙШОВ ДО НАС (Справжня французька комедія)

 

.   Тривалість вистави 2 год 30 хв.

 

Режисер-постановник – Ярослав Федоришин, Заслужений діяч мистецтв України

 

Сценографія та костюми – Алла Федоришина, Заслужена артистка України

 

 


 

 

 

 

Запрошуємо всіх зустрітися з св. Миколаєм в театрі Воскресіння. Звичайно ж всі недобрі казкові герої будуть переможені. І за допомогою молитви до нас прийде справжній Миколай. Велика кількість сюрпризів і несподіванок буде очікувати на нашого маленького глядача, отже незабудьте підготувати для св.Миколая віршик або пісеньку .
 

 

Ціна квитків 50 грн., 30 грн

 

 

 

 

 


 

 

 

 


 
28  29 грудня  поч. о 18.00  

Р. Куні  ВІН, ВОНА, ВІКНО, ПОКІЙНИК (комедія)

 

.   Тривалість вистави 2 год 30 хв.

 

Режисер-постановник
ЯРОСЛАВ ФЕДОРИШИН, Засл. діяч мистецтв України
Сценографія та костюми
АЛЛА ФЕДОРИШИНА, Засл. артистка України
 


 

 

Помічник британського прем’єра Річард Уіллі таємно зустрічається з секретаркою у готелі «Вестмінстер». Несподівано вони виявляють у номері тіло мертвого мужчини. Схоже, це грабіжник, якого притиснула віконна рама. Це загрожує скандалом.
Комедія № 1 у Львові!
І це свята правда. Бо не знаю, як хто, але ми вже давно не мали приводу так заливисто, щиро й майже безперервно сміятися аж понад дві години. Комедію Він, вона, вікно, покійник (поставлену від часу її першої прем єри 1990 року в багатьох театрах світу) цілком справедливо можна вважати найсмішнішою виставою серед усіх інших у театральній афіші Львова. Ярина Коваль, Львiвська газета
.
!
 

 

Ціна квитків 100грн., студентський 70 грн

 


 

Ролі та виконавці:

Річард Уїллі ПЕТРО МИКИТЮК
Джордж Пігден ЮРІЙ ПИЛИПЧУК
Джейн Уорзінгтон МАРІЯ КОВАЛИ /ГАЛИНА СТРИЧАК
Ронні Уорзінгтон ВОЛОДИМИР ГУБАНОВ /ОЛЕКСАНДР ЧЕМАРЬОВ
Памела Уїллі ТЕТЯНА ТКАЧЕНКО
Сестра Гледіс НАТАЛІЯ МАРЧАК
Керуючий готелем НАЗАР ЛИС
Офіціант ТАРАС ЮРИЧКО
Покоївка ЛЮДМИЛА ПЕТРУЛЕНКОВА
Тіло ВОЛОДИМИР ЧУХОНКІН
 

 

 

 

 

 

 


 

 

 


 

 


вуличнi виставі

 

Йов


 

 

27-ого квітня 2014 року булa проведенa канонізація Папи Римського Іоанна Павла II. В нашому репертуарі залишається сценічна вистава зі староцерковними співами «Йов». Це хоральна притча, поставлена на основі п’єси Кароля Войтили «Йов» (1940 р.). Автор описав п’єсу як "лінійна драма грецької форми, але християнська по духу», присвячена терпінню. Натомість, під відкритим небом представляємо вуличне дійство без слів під тією ж назвою. Вистава «Йов» була показана в Україні, Чехії, Росії, Білорусії, Туреччині та Єгипті. Найтепліший прийом однак був у Польщі. Цією виставою наш театр віддає шану найбільшому Йову нашого часу...

Глорія

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 

Під етномузику вісім персонажів на ходулях творять феєричне дійство, пов’язане із ритуалом вогню. Спочатку були птахи, потім з’явились люди, потім було весілля, потім з’явились діти, потім появилось золото і з’явився вогонь, який почав розривати і спалювати все добре, чисте і духовне в людях в пошуках за золотом. Всі ці вічні теми червоною лінією проходять в виставі “Глорія”. Вистава заворожує пластикою акторів, де сцени апокаліпсису працюються жорстко і в шаленому ритмі. Фінал вистави створюється піротехнічними сценами на етнічній музиці Буковини та Гуцульщини. Після апокаліпсису знову повертається радість світло людського життя на Землі. Сценарій та музичне оформлення Ярослав Федоришин Засл. діяч мистецтв України Режисер Алла Федоришина Засл. артистка України

 

важливі фестивалі ми  показали : Міжнародний фестиваль вуличних театрів "Street 24" у Кракові, Словацький фестиваль мистецтв в м. Кошице (Словаччина), фестиваль вуличних театрів  FETA у Гданську, фестиваль "Біла вежа" у Бресті (Білорусь) Міжнародний театральний фестиваль експериментального театру в Каїрі (Єгипет), Fadjr Міжнародний театральний фестиваль у Тегерані

 (Іран), International LinzerStraßenkunstfestival у Лінці (Австрія), Міжнародний фестиваль вуличних театрів у Eлена Гора, фестиваль театрів Центральнoй Європі  "Сусіди" в Любліні театральний фестиваль вуличних театрів «Ла Страда» в м. Каліш, Літній фестивал театрів в Замості і в Тбілісі (Грузія)..


 
Вишневий сад

У виставі відчувається атмосфера різного часу, яка вибудовується сценами ходулістів, вогнем, водою. Проходить час, про який говорить Фірс, і разом з акторами глядачі на хвилинку задумуються над тим прекрасним, що існує всередині і поза нами. Вишневий сад цвіте тільки один раз в рік. Це символ прекрасного, яке так швидко проходить. Його неможливо зупинити, так як і час, молодість, дитинство.  Ми бачимо неймовірно романтичні сцени, які розігрують актори театру. Ми сміємося разом з ними і плачемо з персонажами, створеними А.П.Чеховим.  Представлений в Україні, Польщі, Росії, Словаччини, Словенії, Білорусії, Іспанії, Німеччини, Голландії, Італії, Південної Кореї, Бельгії, Хорватії. Він виграв Гран-прі Міжнародного театрального фестивалю у Бресті (Білорусь), а також був нагороджений журі на Міжнародний театральний фестиваль «Голосу історії" у Вологді (Росія).


 

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

ідеййого першої п’єси “Йов“,написаної у 1940 році і вперше втіленої на українській сцені  театром “Воскресіння“..Це вистава про найсокровенніше у нашому житті: про Віру, яка підтримує нас у найважчі хвилини, про всеосяжну любов і опіку Божу над кожним з нас. Хоральний спів і гармонія акторських робіт чекає на глядачів у виставі “Йов“ Кароля Войтили. Сюжет п’єси є вічним, бо він є біблійним. У Йова забирають все, що може бути найдорожчим у людини: близьких людей та достаток. В нього залишається тільки віра в Бога, яка і допомагає повернути втрачене. Питання віри – вічне питання, яке тривожить людство, бо ми не можемо зрозуміти, за словами Яна Твардовського, що “падають з неба маленькі й великі нещастя, потрібні для щастя“, що Бог ніколи нас не покине, бо “коли Бог закриває двері, то відкриває вікно”. Саме ці питання піднімає ця п’єса Кароля Войтили.

Якщо людина не дивиться на небо, вона втрачає обрії своєї власної дороги” – в цих словах Святійшого Отця Iвана Павла ІІ відбиток

     
інформації
 
Евріпід "Іфігенія в Авліді" (Міф  - адаптація театру. Львівський академічний театр Воскресіння, вперше в Україні, ставить постановку «Іфігенія в Авліді» Евріпід. (Вважається однією з найкращих трагедій Евріпіда). ПРЕМ’ЄРА: субота 4 березня 2017

 
 
Театралізовані дійства на Різдво. З 2 до 5 та 7 січня у дворику Ратуші театр «Воскресіння» показував незабутню театралізовану вогняну інсталяцію «Коли ангели спускаються на землю». Відтак, протягом цих днів атракцію відвідали понад 3,5 тис львів’ян та гостей міста.
 
У Львівському академічному театрі «Воскресіння» 2.10.  з успіхом пройшла прем’єра нової вистави «Ар’єр, або Захоплююча патологія» за п’єсою сучасного українського драматурга Олександра Марданя. Постановка Заслуженого діяча мистецтв України Ярослава Федоришина.
 
5 вересня у центрі Львова пройшла карнавальна хода учасників Міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев на вулиці - 2013»