Унікальна нагода потрапити на перші два прем’єрні покази вистави “Урок” Е.Йонеско БЕЗКОШТОВНО!

Унікальна нагода потрапити на перші два прем’єрні покази вистави “Урок” Е.Йонеско БЕЗКОШТОВНО!

Встигни зареєструватись за посиланням https://forms.gle/QTQ5EXq1WWEijtzWA


Людство постійно проходить уроки історії і зараз ми проходимо новий. В контексті війни, яку розпочала росія проти України, п’єса набуває нового значення. Єжи Йонеско стверджував, що його п’єси попереджають людей про небезпеку в якій люди ризикують опинитись. Ситуації, характери і діалоги його п’єс слідують скоріше образам і асоціаціям, це не сюжетний театр. Текст тут стоїть поза сюжетом, що дозволяє режисеру в повній мірі використати свою творчу фантазію. Основна ідея на якій буде грунтуватися вистава – це боротьба, яка відбувається між демократичним, цивілізованим світом і тоталітаризмом. В образі вчителя ми бачимо тирана, божевільного диктатора. Показуючи образи в жанрі сатири, ми не залишаємо місця для страху і тим самим ще раз підкреслюємо, що наш народ непереможний. Сміх – це зброя, яку не може перемогти жоден тиран. Народ, який сміється над тиранією – непереможний. У п’єсі є три головні персонажі: вчитель, учениця, служниця. За режисерським рішенням служниця буде представлена в трьох образах, які уособлюватимуть слуг будь-якого режиму: військовий комплекс, пропаганда-медіа і коханка. У виставі буде задіяний рок-гурт театру “Воскресіння”, який виступатиме ще одним персонажем.

П’єса «Урок» Е.Йонеско входить до авангарду французької і світової драматургії. Це пробуджує творчу уяву. Вистава зроблена в жанрі комедійної рок драми. Комедійно-сатирично висміюється автократія і агресія у будь-якому вигляді. Яскравий бурлеск акторської гри, рок-гурт і візуальне рішення не залишать Вас байдужими. Народ, який сміється – непереможний!

Вистава створюється за підтримки УКФ (стипендію на втілення мистецького проекту отримала головна режисерка театру – Федоришина Алла Луківна, Заслужена артистка України)

Ролі та виконавці:

Вчитель – Петро Микитюк, Заслужений артист України; Юна учениця – Вікторія Жолінська; Служниці – вокалістки – Наталія Марчак, Галина Стричак, Віра Риф’як

Пластика: Юрій Пилипчук ; Музичний супровід: гурт «Sunflowers»