Доньки – матері

О.Мардань


Режисер-постановник: Ярослав Федоришин, Заслужений діяч мистецтв України, Сценографія та костюми: Алла Федоришина

Ролі та виконавці: Валентина: Наталія Марчак / Галина Стричак, Катерина: Наталія Лукашонок/ Віра Ціхацька, Чоловіки: Володимир Чухонкін, Юрій Шоробура, Юрій Пилипчук / Назар Лис, Василь Булат, Олександр Чекмарьов

Історія надзвичайно проста – багатий чоловік під час святкування Китайського нового року замовляє собі двох повій, але хоче, щоб це була мама і донька і обов’язково вареники з вишнями. А що з цього вийшло – приходьте і дивіться



Олександр Мардань – Доньки-матері короткий зміст.


Здавалося б, гра в «доньки-матері» – це щось суто дитяче, солодкий спогад далекого дитинства, коли маленькі дівчатка, повчаючи своїх ляльок, намагаються відчути себе хоч трохи старше. Назва «Дочки-матері» обрав для своєї п’єси Олександр Мардань, хоча її героїні давно вже не маленькі дівчатка. Тоді що, або хто примушує їх вести цю дивну гру? Обставини? Немилосердний ляльковод? А може бути, це просто розіграш і жарт? Цей спектакль – сучасна і відверта історія двох жінок, між якими, на перший погляд, немає і не може бути нічого спільного. Проте, з’єднує їх не тільки випадок і одна на двох, а точніше, на трьох, гра, а й нестримне бажання бути щасливими і жити вільним і повноцінним життям. А ще – дивне почуття гумору, яке не залишає героїнь навіть в найскладніших ситуаціях, недарма ж автором п’єси є одесит. .

Олександр Мардань – Письменник, драматург, сценарист.
Член Спілки письменників України, Спілки театральних діячів України. П’єси публікувалися в журналах «Сучасна драматургія» і «Театр», вистави за ним з успіхом йдуть у багатьох містах України та інших країн.


історія, яка, без сумніву, могла трапитися в будь-який час в будь-якому місці земної кулі. Як то кажуть, картина маслом: двоє жінок, що надають сумнівні втіхи розбещеному чоловікові, так розстаралися, що випадково придушили клієнта … А може, не випадково. І хто він такий: любитель «полунички» або позбавлена любові жертва самотності? А чи точно він помер?

Але історія чоловіка – другорядна. Набагато яскравіше змальовані долі героїнь, які прибули до великого міста з прагненням досягти якихось своїх висот, і стали засобом для втамування плотських утіх .