ЗОЛОТИЙ ЛЕВ 2020

Театральний фестиваль ЗОЛОТИЙ ЛЕВ на вулиці – 2020»

Цього року фестиваль «Золотий Лев на вулиці- 2020»  відбудеться з 2 по 4 жовтня.

«Золотий Лев на вулиці» – це не просто вуличний фестиваль, а театральна європейська традиція і один з найпрестижніших театральних форумів України. Щороку він перетворює Львів на величезну театральну сцену, дарує яскраві враження і відчуття. Тут можна побачити вистави світового визнання, прем’єри, експериментальні постановки молодих театрів.

В зв’язку з пандемією цьогоріч на «Золотий Лев» завітають лише українські колективи.

  • 2020 році фестиваль буде проходити з дотриманням всіх карантинних обмежень: дотримання соціальної дистанції, масковий режим, вимірювання температури глядачам перед кожною виставою,  в місцях, де відбуватимуться вистави будуть розміщені дезинфікатори  для рук.

          Цього року «Золотий Лев» відбуватиметься на наступних локаціях: площа перед університетом І.Франка, дворик Львівської Ратуші, площа перед Довженко-центром (р-н. Сихова). Деякі вистави, які відбуватимуться у дворику Ратуші будуть платними. Квитки можна придбати на www.ticketclub.com.ua

      Загалом «Золотий Лев на вулиці-2020» можна охарактеризувати, як сімейний, оскільки  вистави будуть цікаві як для батьків так і для дітей.

     Традиційної карнавальної ходи не буде, щоб не скупчувати багато людей, проте відбудеться Карнавальне відкриття на трьох різних локаціях (16.00 пл. перед університетом І.Франка, 16.40 площа Ринок, 19.30 пл.перед Довженко-центром, р-н.Сихова). В карнавальному відкритті візьмуть участь майже всі учасники фестивалю.

Цього року, з певних причин не можливо зробити фестиваль міжнародним і колективів з-за кордону не буде. Однак 4 жовтня в рамках фестивалю «Золотий Лев» відбудеться онлайн дискусія – обговорення в якій візьмуть участь директори міжнародних театральних фестивалів з-за кордону та України, щоб поділитись досвідом та обговорити проблеми, які торкнулись цього року практично всіх фестивалів, як Європейських, так і українських.

Театральний фестиваль «Золотий Лев на вулиці -2020» – це завжди яскраво, видовищно, феєрично, цікаво та вражаюче. Театри, які будуть запрошені вже бачили на багатьох відомих театральних фестивалях в Європі. Тепер і Львів та гості нашого міста матимуть змогу насолодитися неймовірною атмосферою театрального вуличного дійства.

Отож запрошуємо Всіх з 2 по 4 жовтня за новими неповторними враженнями!

Фестиваль відбувається за підтримки Управління культури департаменту розвитку Львівської міської Ради, Департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації.. Організатори фестивалю щиро вдячні їм за підтримку.

Програма театрального фестивалю «Золотий Лев  на вулиці – 2020»

2 жовтня

16.00-17.00  Карнавальне відкриття фестивалю «Золотий Лев» (пл.Ринок та пл.перед університетом І.Франка)

18.00 Цирковий квартет «Форматіс» (Київ, Україна) з виставою «Цирк, цирк, цирк» (Дворик Львівської Ратуші) Вистава для дітей та батьків

19.00   Театр «З вулиці на сцену» (м.Львів, Україна) з виставою «Ви любите Френка?» (Дворик Львівської Ратуші)

20.00 Театр «Хайлайтц» (м.Київ, Україна) з виставою «Маскарад» (пл. перед Довженко-центром, р-н.Сихова) (Площа буде огороджена відповідними турнікетами з дотриманням дистанції 1,5м. Кількість місць обмежена)

20.00 Театральна інсталяція від учасників фестивалю (пл.Ринок)

3 жовтня

12.00 -13.00 Театральний майстер-клас щодо специфіки вуличного театру (парк Івана Франка, літня сцена)

16.00  Театр живої скульптури «Карнавал» (м.Одеса, Україна), шоу живих скульптур «Ніч в музеї» (пл.перед університетом І.Франка)

17.00 Театр «Вуаля» з виставою «Кольорові мандри» (м.Львів, Україна) (пл. перед Довженко-центром, р-н.Сихова) (Площа буде огороджена відповідними турнікетами з дотриманням дистанції 1,5м. Кількість місць обмежена)

17.00  Театр-кабаре «Буфет» (м.Київ, Україна) з виставою «Фанкі-шоу» (Дворик Львівської Ратуші)

18.00 Цирковий квартет «Форматіс» (Київ, Україна) з виставою «Цирк, цирк, цирк» (пл. перед Довженко-центром, р-н.Сихова) (Площа буде огороджена відповідними турнікетами з дотриманням дистанції 1,5м. Кількість місць обмежена)

19.00 Театр «Хайлайтц» (м.Київ, Україна) з виставою «Маскарад» (дворик Львівської Ратуші)

4 жовтня

13.00-14.00 Дискусія–обговорення «Як на театри та фестивалі вплинула криза і які шляхи виходу з неї». Учасники – керівники міжнародних театральних фестивалів через zoom канал: Піно ді Будуа, директор театрального фестивалю «Потлах» (Італія), Леван Кетагурі, керівник Кавказького представництва Асоціації фестивалів Європи, Маріам Міндіашвілі, директор фестивалю комедій (Грузія) Валерій Костюк, асоційований продюсер театру «Theature» (Канада), Олександр Книга, директор фестивалю «Мельпомена Таврії» (Україна) та ін. (Львівський академічний театр «Воскресіння»,  пл.ген.Григоренка, 5)

17.00 Театр-кабаре «Буфет» (м.Київ, Україна) з виставою «Фанкі-шоу» (пл.перед університетом І.Франка)

19.30 Львівський академічний духовний театр «Воскресіння» з виставою «Вишневий сад» (м.Львів, Україна), (дворик Львівської Ратуші)