Фестиваль Золотий лев 2019 ● 28 вересня – 6 жовтня

Міжнародний театральний фестиваль

«Золотий Лев  – 2019»

         У 2019 році  міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев -2019», на якому презентуватимуть свої вистави театри з різних країн світу, відбудеться з 28 вересня по 6 жовтня. Оскільки цей фестиваль є ювілейним – 30 років, то на фестивалі будуть поєднані сценічні та вуличні театри.

Традиційно фестиваль відкриється урочистою карнавальною ходою. Цей фестиваль буде вперше об’єднаний за жанрами вулиці і сцени, будуть привезені останні прем’єри  відомих режисерів, формування яких, як митців відбувалися саме на нашому фестивалі. Зокрема це Єжи Зонь (Польща), Атіла Віднянський (Угорщина), Автанділ Варсімашвілі (Грузія),  Якуб Видрал (Чехія), Станіслав Мойсеєв (Україна), Дмитро Богомазов (Україна) та ін.

Відкриття фестивалю відбудеться 28 вересня о 16.00 маштабною карнавальною ходою за участю театрів України, Польщі, Чехії, США.

Далі впродовж дев’яти днів львів’яни та гості міста зможуть насолоджуватись неймовірним мистецьким дійством на площах Львова та в приміщеннях Львівських театрів. З детальною програмою можна ознайомитись на сайтах: www.voskresinnia.com.ua та www.golden-lion.com.ua, або ж взяти програму в Львівському академічному театрі Воскресіння.

Також в рамках фестивалю відбудеться конференція-семінар на тему «Едентичність театру в Європейському просторі» за участю продюсерів, директорів міжнародних фестивалів, режисерів та критиків. Модератори програми: Szasz Zsolt – продюсер, актор, редактор журналу «Szcenarium», директор фестивалів Угорщини; Ярослав Федоришин – Заслужений діяч мистецтв України, директор-художній керівник Львівського академічного театру Воскресіння, директор міжнародного театрального фестивалю «Золотий лев»;  Pino Di Buduo – директор театру «Потлах», директор міжнародного театрального фестивалю «Лабораторій та Практик» (Італія).

Сьогодні Львів робить великі кроки, щоб досягнути рівня туристичних центрів Європи, таких як Прага, Будапешт, Краків… Така подія як Міжнародний театральний фестиваль «Золотий лев» за оцінкою Дж. Елсома, почесного президента Міжнародної асоціації театральних критиків, «дає змогу приваблювати до Львова туристів, рекламувати регіон і Україну, а також збагачувати незабутнім культурним досвідом жителів Львова. Фестиваль є ще одним вагомим мотиваційним чинником розвитку туризму і міг би бути привабливим фактом для інвестицій у розвиток туристичної інфраструктури».

Отож, щиро запрошуємо всіх до Львова на цей тиждень, щоб насолодитись неймовірним  мистецтвом світових шедеврів і поринути в надзвичайну атмосферу театрального дійства.  

Квитки продаються в театрі Воскресіння, в театрах, де відбуватимуться вистави та на www.ticketclub.com.ua

Телефон для довідок: 2616310

Фестиваль відбувається під патронатом Міністра культури України Євгена Нищука та за підтримки ЛМР.